Тел. 067-971-11-85
Каталог О нас Оплата и доставка Контакты Корзина
Ноутбуки, планшеты
Компьютеры, аксессуары
Комплектующие для ПК
ТВ, Аудио, Видео, Фото
Смартфоны, связь, навигация
Периферия, оргтехника
Гаджеты (Hi-Tech)
Сетевое оборудование
Мелкая бытовая техника, посуда
Крупная бытовая техника
Быт.химия, косметика, гигиена
Канцтовары
Электротехника, инструменты
Товары для детей
Товары для спорта и отдыха
Торговое оборудование
Мебель
Услуги
Новые классы

Услуга заправка картриджа Canon 728 Brain ServiceЦена : 142.4Описание Фото Характеристики


Рано чи пізно тонер у лазерному принтері Canon MF4410, MF4430, MF4450, MF4550D, MF4570DN, MF4580DN закінчується і виникає необхідність заправити картридж. На перший погляд це проста справа, але на практиці виявляється складним завданням.

Професійна заправка лазерного картриджа Canon 728 — раціональне рішення для тих, хто зацікавлений у високій якості друку та тривалому терміні роботи друкувального пристрою. Процедура включає кілька етапів:

  • Проведення діагностики. Даний етап дозволяє визначити ступінь зношеності картриджа. У тому випадку, якщо виявлена проблема та заправляти тонер недоцільно, майстер може запропонувати відновити картридж.

  • Ретельне очищення всіх лез і валів від відпрацьованого тонера. При необхідності проводиться полірування деталей.

  • Заправка картриджа Canon 728 новою порцією сумісного тонера. Перед поверненням власнику проводиться контрольна діагностика.

У роботі використовуються сертифіковані витратні матеріали високої якості та сучасне обладнання. Це гарантує чіткі й стійкі відбитки!

На виконані роботи та тонери надається гарантія. Картридж ви можете доставити самостійно в будь-який наш магазин або скористатися послугами кур'єра.